Adalet Mahallesi, Manas Blv. B Kule No:39, 35530 Bayraklı/İzmir 0850 885 01 79
Yazar
Kuralları

 YAZARLIK SÜRESİNCE GEÇERLİ OLAN KURALLAR

Kopya İçerik Yazan Yazarlar

Kopya içerik üreten kişilerin yazarlığı, hiçbir uyarı yapılmadan ve ücret verilmeden tek taraflı olarak feshedilir.

Benzer İçerik Göndermek

Yazar, bir konudan birden fazla iş alır veya daha önce tamamladığı bir projede hazırladığı içeriği farklı bir projede yeniden tarafımıza iletirse, yönetici yazarları tarafından sistemden uzaklaştırılır ve ücret alamaz.

Haftalık 10 Adet İçerik Yazmamak

Yazdıkça Kazan platformunda çalışan tüm yazarlar, haftalık olarak en az 10 adet içerik hazırlayıp, teslim etmek zorundadır. Bu kurala uyum sağlamayan yazarların üyeliği silinir, hiç bir hak talep edemez ve ücret almaksızın sistemden çıkarılır. Haftalık olarak 5 adet alım/teslim yapmayan yazarlar, aylık ödeme barajını aşamayacağı için aslında bu kural, yazarlarımızı daha çok yazmaya ve dolayısıyla daha çok kazanmaya teşvik eden bir uygulamadır.

Zamanında Teslim Edilmeyen İçerik

Yazarlar, yazmak için aldığı her içeriği, içerik almadan önce belirtilen süreç içerisinde göndermek zorundadır. Bu sürece uyum sağlamayan yazarlar hem bizi mağdur etmiş olur, hem de kendi emeğini boşa harcar. İlk uyarı yapıldıktan sonra durum tekrarlanırsa bakiyesine eksi para cezası, 2. kez aynı durumu tekrarlandığında üyelik iptali gerçekleşir. Ayrıca iptal edilen üyelik iptallerinde kesinlikle hiç bir hak ve ücret talep edilemez. Unutmayın, profesyonel bir firma ile çalışıyorsunuz ve kesinlikle iş disiplinine sahip olmanız beklenmektedir.

Uyumsuz İçerik Göndermek

Yazarlar, iş almadan önce o işe ait detaylı açıklamayı ve nasıl yazılması gerektiği ile ilgili bilgileri okumakla yükümlüdür. İşlere özel yapılan detaylı açıklamalar okunmayıp, uyumsuz içerik gönderildiğinde 1. uyarı yapılır. Durumun tekrarında 2. uyarı gerçekleştirilir. Durum 3. kez tekrarlandığında bakiyesi kapsamında eksi para cezası uygulanır. Yazar bu durumu süreklilik halinde devam ettirirse, yazarlığı hiç bir hak ve ücret almaksızın iptal edilir.

YUKARIDA YER ALAN TÜM KURALLARI, BAŞVURU YAPAN VE AKTİF OLAN TÜM YAZARLAR PEŞİNEN KABUL ETMİŞ SAYILIR.